Wpisany przez Robert Kowalczuk   

dokarmianie_ptakow1

"Dokarmianie ptaków zimą"
Zima to dla ptaków czas poszukiwania pokarmu, aby przetrwać mroźną i śnieżną porę roku. Niektóre ptaki potrzebują pomocy człowieka w dokarmianiu. Dziękujemy Pani Annie Brechuń oraz Panu Jacentemu Chomontowi z Regionalnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Dziewinie za prelekcję.

dokarmianie_ptakow3

dokarmianie_ptakow2


 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

zDolnyWielki sukces naszej uczennicy w konkursie zDolny Ślązak - kwalifikacje do etapu wojewódzkiego

Z dumą pragniemy poinformować, że nasza uczennica Paulina Michalak z klasy 8B, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu „zDolny Ślązak” z języka angielskiego. Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał, który odbędzie się 8 marca we Wrocławiu!


 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   
pioro2


Rekrutacja do klas I Szkoły Podstawowej nr 5 w Lubinie

 

1. Rekrutacja do klas I na  rok szkolny 2021/2022 odbywa się w formie elektronicznej: lubin.podstawowe.vnabor.pl - zapisz dziecko.

2.Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022

Na podstawie zarządzenia P.0050.27.2021 Prezydenta Miata Lubina z dnia 29.01.2021 roku w sprawie termniów przeprowadzani postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2021/2022, do publicznych przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Miejską Lubin.

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

czytaniePASOWANIE NA CZYTELNIKA

W dniach 16 i 17 stycznia 2021 r. uczniowie klas IA i IB zostali pasowani, przez panią bibliotekarkę Dorotę Kowalik, na czytelników biblioteki szkolnej. Z powodu panującej epidemii uroczystość była krótka i każda klasa była pasowana w swojej sali lekcyjnej. Dzieci złożyły ślubowanie z zachowaniem obowiązujących środków ostrożności. Przed ślubowaniem odbyła się krótka rozmowa na temat zasad udostępniania i zwrotów książek oraz zachowania w bibliotece. Dzieci rozwiązywały też zagadki dotyczące znajomości bajek, baśni i legend. Od tej chwili uczniowie klas pierwszych są już pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej.

pasowanie_czytelnik_2021
 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

vaccine-5843781_640Kampania edukacyjno - informacyjna pt. "#SzczepimySię"

Materiały informacyjne dotyczące akcji "SzczepimySię" - link

tlo_szczepimySIE

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 17