Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

bibl02PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

8 stycznia 2020r. grupa 5-latków z Przedszkola nr 4 w Lubinie odwiedziła bibliotekę szkolną. Najmłodsi czytelnicy dowiedzieli się: co to jest biblioteka, jak należy się w niej zachowywać, czym różni się od księgarni oraz poznali zasady szanowania książek. Dzieci zapoznały się z książeczkami z naszych zbiorów, rozpoznawały bajki po rekwizytach i wymieniały tytuły ulubionych książek. Obiecały powrót do biblioteki w przyszłości.

bibl01

 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

razemRAZEM NA ŚWIĘTA

W tym roku nasza szkoła przystąpiła do akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej - "Razem na Święta". Celem przedsięwzięcia jest pomoc innym, budowanie wspólnot oraz kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ramach wolontariatu uczniowie szkoły uczestniczyli w zbieraniu produktów żywnościowych w markecie Kaufland. Produkty te zostały przekazane rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Część zebranych produktów została przekazana również lubińskiemu hospicjum.

 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

4jaselkaŚWIĄTECZNY CZAS JUŻ NASTAŁ

Uczniowie naszej szkoły już dzisiaj rozpoczęli świętowanie Świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku wystawiane są u nas Jasełka, które pomagają nam przeżyć narodziny Jezusa Chrystusa. W pięknej scenerii i wspaniałych kostiumach młodzi artyści wprowadzili zgromadzonych w świąteczny nastrój. Nad aktorami czuwały Pani Katarzyna Lebioda, Pani Krystyna Członka i Pani Anna Jastrząb, a dekoracje wykonała Pani Dorota Kwaśniewska.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

2jaselka 

5jaselka 6jaselka

7jaselka 8jaselka

9jaselka 3jaselka

11jaselka

 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   
misie01 misie02
 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

santa2DEAR SANTA - konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim.

Oto laureaci konkursu:

1 miejsce - Jessica Niegluj, kl. 2a
2 miejsce - Vanessa Bienias, kl.3a
3 miejsce - Luba Charnenko, kl. 7b
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział.
Merry Christmas


santa4

    santa0  santa1


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9