Wpisany przez Robert Kowalczuk   

Badanie aktywności fizycznej uczniów szkół podstawowych województwa dolnośląskiego w trakcie pandemii COVID-19

Prosimy Rodziców i Uczniów dolnośląskich szkół o jak najszybsze wypełnienie specjalnej ankiety w terminie do 12 grudnia 2020 roku.

Link do ankiety: https://www.webankieta.pl/ankieta/575532/badanie-aktywnosci-fizycznej-dzieci-i-ich-rodzicowopiekunow.html 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   
pioro

Zdalne nauczanie – klasy I - III

 

Od 9 do 29 listopada br. uczniowie klas I – III będą uczyć się zdalnie. Wszystkie informacje dotyczące zdalnego nauczania zostaną przekazane Państwu przez wychowawców klas I – III.

Szkoła zapewnia funkcjonowanie świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Lucyna Józefów


 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych.


W dniach 02.11.2020 r.,12.11.2020r. i 13.11.2020r. nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. Zapewniona jest opieka w świetlicy dla uczniów klas I - III

W tych dniach kuchnia nie przygotowuje obiadów.

Dyrektor szkoły

Lucyna Józefów

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

Szanowni Państwo!

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Lubinie informuje, że od 26.10.2020r. do 08.11.2020r. lekcje na terenie szkoły będą miały wyłącznie klasy I – III. Uczniowie będą także objęci opieką świetlicową oraz obiadami.

Uczniowie klas IV –VIII przechodzą na system nauczania zdalnego. Obiady są odwołane. Wszystkie lekcje prowadzone będą zgodnie z planem poprzez platformę Teams. Będą się rozpoczynać o godzinie wyznaczonej w harmonogramie dzwonków i trwać 30 minut. Platforma zostaje na ten okres jedyną drogą komunikacji między rodzicami, uczniami i nauczycielami. Jest to też jedyna możliwość nauki. Obecność uczniów na zajęciach jest obowiązkowa. Zasady obowiązujące na poszczególnych przedmiotach ustala nauczyciel. Spełnianie obowiązku szkolnego będzie podlegać kontroli. Kwestię sposobu usprawiedliwiania nieobecności ustali wychowawca.

W tym czasie będą się odbywać zajęcia rewalidacyjne, wynikające z pomocy psychologiczno pedagogicznej oraz doradztwo zawodowe.

Biblioteka i pedagodzy będą pracować codziennie zgodnie z wyznaczonymi godzinami.

Szczegółowe procedury i obowiązujące zasady zostaną przedstawione w najbliższym możliwym terminie.

 

 

                                                                               Z poważaniem

                                                                            

                                                                               Lucyna Józefów

                                                                               Dyrektor szkoły

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

DSC_0194Ślubowanie na ucznia SP5

Dnia 14 października bieżącego roku w klasach I a i I b odbyło się ślubowanie. Uroczystość, z powodu panującej pandemii, była krótka i skromna. Każda klasa przebywała w swojej sali, zgodnie z ustalonymi na początku roku zasadami. Nie było rodziców, ani innych gości. Dzieci złożyły ślubowanie w obecności swoich wychowawców i pani dyrektor Lucyny Józefów, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Od teraz dzieci klas pierwszych są już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

GRATULUJEMY!

DSC_0195

DSC_0202

DSC_0206


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 15