Projekt unijny

Uniwesytet sienioralny

BIP

Odwiedziny

Dzisiaj181
W tym tygodniu1569
W ciągu miesiąca625
Razem149322

VCNT - Visitorcounter


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   
psy4Psie odwiedziny w 1b

3 marca w klasie 1b pojawili się nietypowi goście. Mamy naszych uczniów, Pani Magda i Pani Wanda przyprowadziły swoje pieski: boksera Dextera i kundelka Roxi oraz przygotowały dla dzieci interaktywne zajęcia na temat opieki nad zwierzętami. Uczniowie poznali budowę psa, charakterystyczne cechy poszczególnych ras oraz dowiedzieli się jak należy prawidłowo zajmować się pupilem. Był też czas na zabawę z pieskami, quiz wiedzy oraz film edukacyjny dotyczący psów ratowniczych. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy magnes na lodówkę oraz słodki upominek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie tak atrakcyjnych zajęć dla dzieci.

psy1

psy2

psy3

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

koncertcharyt3CHARYTATYWNY KONCERT Z NARODOWĄ

W hali RCS w Lubinie odbył się Charytatywny Koncert z Narodową, w którym wzięli udział uczniowie z naszej szkoły Zosia Tokarz z klasy VC i Fabian Stępień z IIC. Nasi reprezentacji mieli okazję zaśpiewać wspólnie z Narodową Orkiestrą Dętą pod batutą Mariusza Dziubka. W koncercie wzięli udział lokalni artyści oraz gwiazdy polskiej sceny.


koncertcharyt1

koncertcharyt3

 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

"LEKkarma2TURKI SPOD CHMURKI"

Uczniowie klas 1a i 1b podczas spotkania z Inspektorem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przekazali karmę dla zwierząt w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Lekturki spod chmurki".

karma1

karma3

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   
zdrowie

Szanowni Państwo przekazujemy informację GIS dla osób powracających z północnych Włoch

W zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami.

Zgodnie z komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego br. obecnie nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych czy zamykanie szkół. 

W celu uzyskania bieżących informacji o zasadach postępowania, w konkretnych, indywidualnych przypadkach dyrektor szkoły powinien skontaktować się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną.

Więcej…
 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   
1bczyt1Konkurs czytelniczy w 1b
5 lutego 2020 roku uczniowie klasy 1b uczestniczyli w klasowym  konkursie czytelniczym zorganizowanym w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt. Czytam z klasą. Mimo że dzieci nie poznały jeszcze wszystkich liter, to pięknie zaprezentowały krótkie fragmenty z literatury dziecięcej, których wcześniej uczyły się czytać w domu. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki, a zwycięzcy nagrody książkowe. Mamy nadzieję, że uczniowie nadal będą rozwijać swoje umiejętności czytelnicze.
"Satysfakcja tkwi w wysiłku, nie w osiągnięciu. Pełny wysiłek to pełne zwycięstwo." M. Gandhi
Gratulujemy zwycięzcom - wszystkim, którzy podjęli walkę!
1bczyt2
1bczyt3
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 12