Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

642559_89524063FINAŁ XXIII DOLNOŚLĄSKIEGO TURNIEJU SŁOWA LITERATURY PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ

11 grudnia 2019 we Wrocławiu obył się Finał XXIII Dolnośląskiego Turnieju Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej pod patronatem Metropolity Wrocławskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Zofia Tokarz, która reprezentowała naszą szkołę zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Zosi! Opiekunem dziewczynki była pani Dorota Kwaśniewska.


ZOSIATURNIEJ
 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

bombki7b1KLASA 7b W FABRYCE BOMBEK


W dniu 10 grudnia klasa 7b uczestniczyła w warsztatach zdobienia bombek w fabryce Vitbis w Złotoryi. Uczniowie zwiedzali fabrykę oraz mieli okazję przekonać się, jak powstają te piękne ozdoby choinkowe. Sami mogli doświadczyć, jak trudną sztuką jest ręczne ozdabianie bombek choinkowych.


bombki7b3 bombki7b4

bombki7b5bombki7b6

 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   
list13
 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

mik03MIKOŁAJKI I AKCJA CHARYTATYWNA

6 grudnia uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z Mikołajem, który rozdawał im wspaniałe prezenty. Również nasi uczniowie mogli poczuć się jak Mikołaj i wspomóć w leczeniu ucznia naszej szkoły Adasia. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

mik01 mik02

 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

balwanki2Zimowe bałwany

Idzie zima więc tym razem dzieci z Grupy I świetlicy (klasa IA i IB) pracując w grupach wykonały bałwany z płatków kosmetycznych i kolorowego papieru. Było dużo śmiechu i zabawy. Czekamy na śnieg, żeby zrobić prawdziwe bałwany ze śniegu!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 9