Projekt unijny

Projekt unijny zdalna szkoła.

Uniwesytet sienioralny

BIP

Odwiedziny

Dzisiaj5
W tym tygodniu322
W ciągu miesiąca746
Razem175155

VCNT - Visitorcounter


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

ANG10BRIDGING THE CULTERS

9 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dorocznym konkursie "Bridging The Culters" organizowanym w ramach Dni Brytyjskich przez Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące. KLAUDIA TRZNADEL Z KL.8A ORAZ TOBIASZ JAKÓBCZYK Z KL.8B zajęli 2 miejsce.
Serdecznie gratulujemy!!!!

ANG11

 

otwarte2

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

W czwartek, 5 marca, w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Nasi przyszli uczniowie w towarzystwie rodziców przyszli zapoznać się ze szkołą, w której już od września rozpoczną naukę. Najmłodsi wzięli udział w zajęciach sportowych, matematycznych, informatycznych oraz w zajęciach z robotyki.

otwarte1

otwarte3

otwarte5

otwarte6

otwarte7

otwarte4

 
psy4Psie odwiedziny w 1b

3 marca w klasie 1b pojawili się nietypowi goście. Mamy naszych uczniów, Pani Magda i Pani Wanda przyprowadziły swoje pieski: boksera Dextera i kundelka Roxi oraz przygotowały dla dzieci interaktywne zajęcia na temat opieki nad zwierzętami. Uczniowie poznali budowę psa, charakterystyczne cechy poszczególnych ras oraz dowiedzieli się jak należy prawidłowo zajmować się pupilem. Był też czas na zabawę z pieskami, quiz wiedzy oraz film edukacyjny dotyczący psów ratowniczych. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy magnes na lodówkę oraz słodki upominek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie tak atrakcyjnych zajęć dla dzieci.

psy1

psy2

psy3

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

koncertcharyt3CHARYTATYWNY KONCERT Z NARODOWĄ

W hali RCS w Lubinie odbył się Charytatywny Koncert z Narodową, w którym wzięli udział uczniowie z naszej szkoły Zosia Tokarz z klasy VC i Fabian Stępień z IIC. Nasi reprezentacji mieli okazję zaśpiewać wspólnie z Narodową Orkiestrą Dętą pod batutą Mariusza Dziubka. W koncercie wzięli udział lokalni artyści oraz gwiazdy polskiej sceny.


koncertcharyt1

koncertcharyt3

 

"LEKkarma2TURKI SPOD CHMURKI"

Uczniowie klas 1a i 1b podczas spotkania z Inspektorem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przekazali karmę dla zwierząt w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Lekturki spod chmurki".

karma1

karma3

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 14