Wpisany przez Robert Kowalczuk   

koncertcharyt3CHARYTATYWNY KONCERT Z NARODOWĄ

W hali RCS w Lubinie odbył się Charytatywny Koncert z Narodową, w którym wzięli udział uczniowie z naszej szkoły Zosia Tokarz z klasy VC i Fabian Stępień z IIC. Nasi reprezentacji mieli okazję zaśpiewać wspólnie z Narodową Orkiestrą Dętą pod batutą Mariusza Dziubka. W koncercie wzięli udział lokalni artyści oraz gwiazdy polskiej sceny.


koncertcharyt1

koncertcharyt3

 

"LEKkarma2TURKI SPOD CHMURKI"

Uczniowie klas 1a i 1b podczas spotkania z Inspektorem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przekazali karmę dla zwierząt w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Lekturki spod chmurki".

karma1

karma3

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   
zdrowie

Szanowni Państwo przekazujemy informację GIS dla osób powracających z północnych Włoch

W zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami.

Zgodnie z komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego br. obecnie nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych czy zamykanie szkół. 

W celu uzyskania bieżących informacji o zasadach postępowania, w konkretnych, indywidualnych przypadkach dyrektor szkoły powinien skontaktować się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną.

Więcej…
 
1bczyt1Konkurs czytelniczy w 1b
5 lutego 2020 roku uczniowie klasy 1b uczestniczyli w klasowym  konkursie czytelniczym zorganizowanym w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt. Czytam z klasą. Mimo że dzieci nie poznały jeszcze wszystkich liter, to pięknie zaprezentowały krótkie fragmenty z literatury dziecięcej, których wcześniej uczyły się czytać w domu. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki, a zwycięzcy nagrody książkowe. Mamy nadzieję, że uczniowie nadal będą rozwijać swoje umiejętności czytelnicze.
"Satysfakcja tkwi w wysiłku, nie w osiągnięciu. Pełny wysiłek to pełne zwycięstwo." M. Gandhi
Gratulujemy zwycięzcom - wszystkim, którzy podjęli walkę!
1bczyt2
1bczyt3
 

dokarmianie1AKCJA DOKARMIANIA PTAKÓW

Pierwszaczki z SP5 uczestniczą w akcji dokarmiania ptaków. Wokół naszej szkoły rozwiesiły ptasie przysmaki w karmnikach zrobionych z plastikowych butelek.

dokarmianie2

dokarmianie3

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 15