otwarte2

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

W czwartek, 5 marca, w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Nasi przyszli uczniowie w towarzystwie rodziców przyszli zapoznać się ze szkołą, w której już od września rozpoczną naukę. Najmłodsi wzięli udział w zajęciach sportowych, matematycznych, informatycznych oraz w zajęciach z robotyki.

otwarte1

otwarte3

otwarte5

otwarte6

otwarte7

otwarte4

 
psy4Psie odwiedziny w 1b

3 marca w klasie 1b pojawili się nietypowi goście. Mamy naszych uczniów, Pani Magda i Pani Wanda przyprowadziły swoje pieski: boksera Dextera i kundelka Roxi oraz przygotowały dla dzieci interaktywne zajęcia na temat opieki nad zwierzętami. Uczniowie poznali budowę psa, charakterystyczne cechy poszczególnych ras oraz dowiedzieli się jak należy prawidłowo zajmować się pupilem. Był też czas na zabawę z pieskami, quiz wiedzy oraz film edukacyjny dotyczący psów ratowniczych. Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowy magnes na lodówkę oraz słodki upominek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie tak atrakcyjnych zajęć dla dzieci.

psy1

psy2

psy3

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   

koncertcharyt3CHARYTATYWNY KONCERT Z NARODOWĄ

W hali RCS w Lubinie odbył się Charytatywny Koncert z Narodową, w którym wzięli udział uczniowie z naszej szkoły Zosia Tokarz z klasy VC i Fabian Stępień z IIC. Nasi reprezentacji mieli okazję zaśpiewać wspólnie z Narodową Orkiestrą Dętą pod batutą Mariusza Dziubka. W koncercie wzięli udział lokalni artyści oraz gwiazdy polskiej sceny.


koncertcharyt1

koncertcharyt3

 

"LEKkarma2TURKI SPOD CHMURKI"

Uczniowie klas 1a i 1b podczas spotkania z Inspektorem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przekazali karmę dla zwierząt w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Lekturki spod chmurki".

karma1

karma3

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   
zdrowie

Szanowni Państwo przekazujemy informację GIS dla osób powracających z północnych Włoch

W zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami.

Zgodnie z komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego br. obecnie nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych czy zamykanie szkół. 

W celu uzyskania bieżących informacji o zasadach postępowania, w konkretnych, indywidualnych przypadkach dyrektor szkoły powinien skontaktować się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 17