Projekt unijny

Projekt unijny zdalna szkoła.

Uniwesytet sienioralny

BIP

Odwiedziny

Dzisiaj89
W tym tygodniu89
W ciągu miesiąca2755
Razem169232

VCNT - Visitorcounter


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

gornik03Spotkanie z górnikiem

4 grudnia 2019 roku uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z górnikiem. Pan Robert, tata jednego z naszych uczniów, opowiedział dzieciom o trudach i specyfice pracy pod ziemią, opisał znaczenie galowego stroju górnika, a także wyjaśnił dzieciom jakie złoża wydobywa się w lubińskiej kopalni. Uczniowie dowiedzieli się do czego potrzebna jest miedź oraz jakie inne cenne skarby można znaleźć pod ziemią. W imieniu uczniów i nauczycieli serdecznie dziękujemy Panu Robertowi za przybycie i przybliżenie  kulisów pracy w kopalni.
gornik01
gornik02
 

JESIENNE DRZEWA - druga odsłona

Dzieci z Grupy I świetlicy szkolnej wykonały kolejne jesienne drzewa, które ozdabiają korytarz na I piętrze.

jesdrzewa2

 

andswiet3ANDRZEJKI W ŚWIETLICY

29 listopada Grupa I świetlicy (kl. IA i IB) świętowała tradycyjne Andrzejki. Tego dnia dzieci przyszły pięknie przebrane – były księżniczki, elf i muszkieter. Uczniowie kl. 8A – Ola i Norbert przygotowali dla świetliczaków wróżby andrzejkowe – wróżenie z kleksów i karteczki z wróżbami. Obie wróżby bardzo się dzieciom podobały i chętnie uczestniczyły w zabawie. Następne pani wychowawczyni opowiedziała historię wróżb andrzejkowych oraz przeprowadziła kolejne wróżby – ustawianie bucików i kręcenie butelką wskazującą wróżbę. W dalszej części przyszedł czas na konkursy: kto najszybciej zje pączka, kto najdłużej będzie kręcił hula hopem. Na zakończenie były zabawy przy muzyce.

andswiet1 andswiet2
 

ANDSZKOLNE ANDRZEJKI

W dniu dzisiejszym w naszzej szkole obchodzone są Andrzejki. Z tej okazji zorganizowana została sprzedaż wypieków. Pieniądze zebrane ze sprzedaży zostaną przekazane na Fundację SIEPOMAGA. Bardzo dziękujemy uczniom za zaangażowanie i wsparcie fundacji.

andrzejkisz2

andrzejkisz3

AND11

 

Świateczna Zbiórka Żywności

Już jutro odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności. Zapraszamy do przyłączenia się do akcji i przekazania żywności.

zbiorkazywnosci1

zbiorkazywosci2


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 13