Projekt unijny

Uniwesytet sienioralny

BIP

Odwiedziny

Dzisiaj213
W tym tygodniu1601
W ciągu miesiąca657
Razem149354

VCNT - Visitorcounter


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Wykaz kadry nauczycielskiej.

Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 5 w Lubinie

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczane przedmioty

1.

Andryszak Katarzyna

język niemiecki

2.

Basiura Beata

język polski, edukacja wczesnoszkolna, biblioteka

3.

Błocka-Kaleta Anna

język angielski

4.

Cybul Ewa

matematyka

5.

Czerwińska Kinga

historia, WOS

6.

Członka Krystyna

religia

7.

Derlukiewicz Anna

wychowanie fizyczne

8.

Gawlik Wojciech

edukacja wczesnoszkolna, matematyka

9.

Gradek Barbara

edukacja wczesnoszkolna

10.

Hanczak-Pietrzak Klaudia

wychowanie fizyczne

11.

Ignatowicz-Sołtys Martyna

język angielski

12.

Jasińska Patrycja

język angielski

13.

Jastrząb Anna

religia

14.

Józefów Lucyna

Biologia, chemia

15.

Kazimierowicz Marek

technika, informatyka

16.

Kolibabka Alicja

pedagog

17.

Kołodziej Lidia

informatyka, matematyka

18.

Kowalczuk Robert

informatyka

19.

Kowalczyk-Korzyniewska Lilia

biologia, WDŻ, język polski, edukacja dla bezpieczeństwa,

20.

Kowalik Dorota

biblioteka, wychowawca świetlicy

21.

Kwaśniewska Dorota

muzyka, plastyka

22.

Lebioda Katarzyna

język polski

23.

Martin Beata

edukacja wczesnoszkolna

24.

Michalik Joanna

język polski

25.

Mielcarek Małgorzata

Wychowawca świetlicy

26.

Młynarczyk Sylwia

geografia

27.

Nowakowska Beata

chemia, matematyka

28.

Oświeczyńska Anna

logopeda

29.

Pisarczyk Alina

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

30.

Raczkowska Dorota

fizyka, chemia

31.

Rogala Marek

historia, geografia, informatyka

32.

Siczek Weronika

wychowanie fizyczne

33.

Sitarczyk Grażyna

matematyka

34.

Skowrońska Mirosława

przyroda, wychowawca świetlicy, edukacja wczesnoszkolna

35.

Słowikowska Teresa

język polski

36.

Spychała Marzena

edukacja wczesnoszkolna

37.

Stebnicka Irmina

pedagog

38.

Szewczyk Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, logopeda

39.

Szopa Urszula

Biblioteka, język polski

40.

Szuber Bartosz

język angielski

41.

Szwed Anna

edukacja wczesnoszkolna

42.

Szymczak Justyna

edukacja wczesnoszkolna

43.

Śpiewak Weronika

wychowanie fizyczne

44.

Wesołowska Ewa

matematyka

45.

Węgrzyn Barbara

edukacja wczesnoszkolna, geografia

46.

Witczak Maciej

wychowanie fizyczne, informatyka

47.

Woźniak Beata

wychowawca świetlicy

48.

Zając Barbara

język angielski, język niemiecki

49.

Zgrzebnicka Magdalena

informatyka, matematyka

50.

Zychal-Fiocca Elżbieta

język polski