Projekt unijny

Projekt unijny zdalna szkoła.

Uniwesytet sienioralny

BIP

Odwiedziny

Dzisiaj89
W tym tygodniu89
W ciągu miesiąca2755
Razem169232

VCNT - Visitorcounter


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

KLASY IV-VI

I miejsce - Zofia Tokarz 5c

II miejsce - Daria Psonak 4b

III miejsce - Amelia Kozak 6a

Wyróżnienie - Natan Janiszewski 4b

KLASY VII-VIII

I miejscce - Klaudia Trznadel 8a

II miejsce - Norbert Kurzawski 8a

III miejsce - Izabela Mydłowska 7a

Wyróżnienie - Paulina Biegaj 8a


LIMESOWY KONKURS MATEMATYCZNY

Uczennice: Zuzanna Rybarczyk Va oraz Brygida Majewska 7b zakwalifikowały się do etapu powiatowego.


KONKURS PLASTYCZNY EKO-ANIOŁ - etap powiatowy

Wyróżnienie - Natalia Kozak 6d




DEAR SANTA

konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim dla kla 1-8

Laureaci:

I miejsce - Jessica Niegluj, kl. IIa

II miejsce - Vanessa Bienias, kl. IIIa

III miejsce - Luba Charnenko, kl. VIIb


23. TURNIEJ SŁOWA LITERATURY PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ "Do wolności ogień płonie" - etap wojewódzki

Wyróżnienie - Zofia Tokarz 5c



XX PRZEGLĄD FORM WOKALNYCH - etap powiatowy

II miejse - Hanna Tokarz 7b



HAPPY HALLOWEEN - konkurs na najoryginalniejsze przebranie

I miejsce - Ksawery Misiura 5c

II miejsce - Daniel Hubarev 5c

III miejsce - Jakub CHwedorowicz 5c, Daria Psonak 4b


SZKOLNE ELIMINACJE 23. TURNIEJU SŁOWA LITERATURY PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ

Nagroda - Zofia Tokarz, 5c

Wyróżnienie - Katarzyna Michułka 7b, Katarzyna Orzechowska 8a, Hanna Tokarz 7b



SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA PORTRET ULUBIONEGO NAUCZYCIELA

Laureaci:

I miejsce - Nina Pląskowska, 6d

II miejsce - Paulina Kaźmierczak, 6d

III miejsce - Kornelia Gorczyca, 7b



TAJEMNICE RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

I miejsce - Maja Hebda 6c

II miejsce - Klaudia Trznadel 8a

III miejsce - Brygida Majewska 7b

Wyróżnienie - Jakub Chwedorowicz 5c

 

gbSzkolny konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

27 maja 2019 w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii. 

Uczniowie klasy 8C odpowiadali na pytania związane z historią, kulturą oraz obyczajami panującymi na wyspach. 

Zwyciężczyniami  w konkursie zostały ex aequo 

1) Julia Rodycz oraz Martyna Chmura.

2) Karolina Sikora 

3) Natalia Gałka. 

                                          Serdecznie gratulujemy. 

 
 Szkolny konkurs  "Szukam -znajduję. O Żołnierzach Wyklętych"

Laureaci:

Weronika Waczur

Filip Rospara

Adrianna Staszkiewicz

Maciej Jaremko

 

"WITAJ WIOSNO - ŻEGNAJ MARZANNO"


W grupie wiekowej klas I:

I miejsce - klasa I c

II miejsce - klasa I a

III miejsce - klasa I b


W grupie wiekowej klas II:

I miejsce - klasa II b

II miejsce - klasa II a


W grupie wiekowej klas III:

I miejsce - klasa III c

II miejsce - klasa III b

III miejsce - klasa III a.

 

Świetlicowy konkurs "Wielkanocna kartka"


I miejsce - Aneta Waszkiewicz, kl. 1 c

II miejsce - Marcel Kuc, kl. 1 c

III miejsce - Vanessa Bienias, kl. 1 a.

Wyróżnienia: Wojciech Sobol - 1 b; Zuzanna Zwierz - 1 b; Kuba Budnik - 1 a.

 

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY "EKSPERYMENT W PRZYRODZIE"


I miejsce zdobyła klasa 5 B – doświadczenie „Hologram”

II miejsce zajęła klasa 6 A – prezentując doświadczenie „Pasta dla słonia”

III miejsce: klasa 6 B – przedstawiając doświadczenie „Tęczowa woda”

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3