Wpisany przez Robert Kowalczuk   


Uniwersytet_senioralny

Od 01.10.2019r.  rozpoczynają się zajęcia w ramach uniwerystetu senioralnego

     



  HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO W LUBINIE

01.10.2019r. – 15.12.2019r.



                Poniedziałek:

                               

                            informatyka – prowadzący R. Kowalczuk

                               sala 110

                            I grupa – 13:30 – 14:15

                           II grupa – 14:20 – 15:05

                          j. niemiecki – prowadząca M. Koguciak

                               sala 015

                               I grupa – 15:00 – 15:45

           Wtorek:   

                         taniec – prowadząca J. Orzechowska

                               sala gimnastyczna

                               I grupa – 14:35 – 15:20

          Środa:

                  Plastyka – prowadząca K. Podlecka

                               sala 01

                               I grupa – 11:30 – 13:00

                     nordic walking – prowadząca – J. Dyląg

                               zajęcia w terenie

                             I grupa – 10:00 – 11:30


                   j. angielski – prowadząca A. Błocka - Kaleta

                               sala 01

                               I grupa - 12:40 - 13:25

                               II grupa – 13:30 – 14:15

                 informatyka – prowadzący R. Kowalczuk

                               sala 110

                               III grupa – 14:30 – 15:15

         Czwartek:

                            

                  gimnastyka - prowadząca J. Dyląg

                               sala gimnastyczna

                               I grupa – 13:30 – 14:15

       Piątek:

                            

                  gimnastyka - prowadząca J.Dyląg

                               sala gimnastyczna

                               II grupa – 12:30 – 13:15


              

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA BASENACH

            DLA SENIORÓW OD 01.10.2019

 

BASEN

DNI TYGODNIA

GODZINA

UWAGI

CENTRUM 7

poniedziałek

 

 

wtorek

 

 

środa

 

 

czwartek

 

 

piątek

1515 – 1600

Maksymalna liczba korzystających            50 osób

sobota

900 - 945

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

1000 – 1045

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

niedziela

1000 - 1100

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

USTRONIE

czwartek

1415 – 1500

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

piątek

1415 - 1500

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

sobota

900 - 945

Maksymalna liczba korzystających         50 osób

1000 – 1045

Maksymalna liczba korzystających         50 osób

niedziela

1000 - 1100

Maksymalna liczba korzystających          50 osób


 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

zDolnyzDolny Ślązak

Bardzo miło nam poinformować, że do etapu powiatowego konkursu "zDolny Ślązak" zakwalifikowali się następujący uczniowie.

Z przedmiotu chemia: Tobiasz Jakóbczyk.

Z przedmiotu język angielski: Adam Kowalak, Paulina Michalak, Klaudia Trznadel oraz Weronika Waczur.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

halloween1Happy Halloween!!!!
W dniu 30.10. uczniowie naszej obchodzili Halloween.
Z tej okazji przygotowali ciasta na kiermasz, wykonali ozdoby z dyni oraz przebierali się za potwory, wiedźmy i inne strachy.
Odbył się też konkurs na najstraszniejsze przebranie...

Wyniki konkursu na najlepsze przebranie halloweenowe:
1 miejsce - Ksawery Misiura 5c
2 miejsce - Daniel Hubarev 5c
3 miejsce - Daria Psonak 4b oraz Jakub Chwedorowicz 5c
Gratulujemy!!!!

halloween3

halloween4

halloween2

 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

SZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Wyniki Szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej:
Nagroda dla Zosi Tokarz z klasy 5c.
Wyróżnienia otrzymały:
Kasia Michułka z klasy 7b
Kasia Orzechowska z klasy 8a oraz Hania Tokarz z klasy 7b
Gratulujemy!!!!

PATRIOTYCZNEPIESNI1
 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   

rcs3ALETRNATYWNE LEKCJE W-F

W dniu wczorajszym i dzisiejszym uczniowie z klas 5a, 6c, 6d, 7a, 7b i 8a wzięli udział w programie Kinder+sport Alternatywne Lekcje wf na hali RCS. Zajęcia prowadziła nasza mistrzyni Monika Pyrek.

(Więcej zdjęć na alternatywnelekcjewf.pl kinderussport-pl facebook KinderPlusSport.Polska oraz na stronie facebook naszej szkoły)

rcs1


rcs2


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 5