Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   
środa, 13 listopada 2019 19:23

zajumuz1Zajęcia muzyczne w klasach 1-3

Od września bieżącego roku uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej raz w miesiącu uczestniczą w zajęciach umuzykalniających. Dzieci pod okiem wykwalifikowanych muzyków wykonują ćwiczenia rytmiczne oraz uczą się grać na różnych instrumentach. Do tej pory uczniowie poznali już dzwonki chromatyczne, cajony (czyt.kachony) oraz bum bum rurki. Zajęcia są bardzo żywiołowe i sprawiają dzieciom ogromną radość.

zajumuz2 zajumuz3

Poprawiony: środa, 13 listopada 2019 19:23
 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   
niedziela, 10 listopada 2019 19:19

SNNARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 8 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę.
Uroczystość przygotowała pani Kinga Czerwińska, a przepiękne dekoracje wykonała pani Dorota Kwaśniewska.
W akademii udział wzięli uczniowie klas 6a, 6b, 7b oraz 8a.

SN1

SN2 SN33

SN4

SN5

 
Wpisany przez Robert Kowalczuk   


Uniwersytet_senioralny

Od 01.10.2019r.  rozpoczynają się zajęcia w ramach uniwerystetu senioralnego

     

   13 listopada 2019 r. zajęcia z informatyki i języka angielskiego są odwołane.


  HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO W LUBINIE

01.10.2019r. – 15.12.2019r.



                Poniedziałek:

                               

                            informatyka – prowadzący R. Kowalczuk

                               sala 110

                            I grupa – 13:30 – 14:15

                           II grupa – 14:20 – 15:05

                          j. niemiecki – prowadząca M. Koguciak

                               sala 015

                               I grupa – 15:00 – 15:45

           Wtorek:   

                         taniec – prowadząca J. Orzechowska

                               sala gimnastyczna

                               I grupa – 14:35 – 15:20

          Środa:

                  Plastyka – prowadząca K. Podlecka

                               sala 01

                               I grupa – 11:30 – 13:00

                     nordic walking – prowadząca – J. Dyląg

                               zajęcia w terenie

                             I grupa – 10:00 – 11:30


                   j. angielski – prowadząca A. Błocka - Kaleta

                               sala 01

                               I grupa - 12:40 - 13:25

                               II grupa – 13:30 – 14:15

                 informatyka – prowadzący R. Kowalczuk

                               sala 110

                               III grupa – 14:30 – 15:15

         Czwartek:

                            

                  gimnastyka - prowadząca J. Dyląg

                               sala gimnastyczna

                               I grupa – 13:30 – 14:15

       Piątek:

                            

                  gimnastyka - prowadząca J.Dyląg

                               sala gimnastyczna

                               II grupa – 12:30 – 13:15


              

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA BASENACH

            DLA SENIORÓW OD 01.10.2019

 

BASEN

DNI TYGODNIA

GODZINA

UWAGI

CENTRUM 7

poniedziałek

 

 

wtorek

 

 

środa

 

 

czwartek

 

 

piątek

1515 – 1600

Maksymalna liczba korzystających            50 osób

sobota

900 - 945

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

1000 – 1045

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

niedziela

1000 - 1100

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

USTRONIE

czwartek

1415 – 1500

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

piątek

1415 - 1500

Maksymalna liczba korzystających           50 osób

sobota

900 - 945

Maksymalna liczba korzystających         50 osób

1000 – 1045

Maksymalna liczba korzystających         50 osób

niedziela

1000 - 1100

Maksymalna liczba korzystających          50 osób


Poprawiony: piątek, 08 listopada 2019 12:14
 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   
środa, 06 listopada 2019 08:39

zDolnyzDolny Ślązak

Bardzo miło nam poinformować, że do etapu powiatowego konkursu "zDolny Ślązak" zakwalifikowali się następujący uczniowie.

Z przedmiotu chemia: Tobiasz Jakóbczyk.

Z przedmiotu język angielski: Adam Kowalak, Paulina Michalak, Klaudia Trznadel oraz Weronika Waczur.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

Poprawiony: środa, 06 listopada 2019 08:54
 
Wpisany przez Magdalena Zgrzebnicka   
środa, 06 listopada 2019 08:29

halloween1Happy Halloween!!!!
W dniu 30.10. uczniowie naszej obchodzili Halloween.
Z tej okazji przygotowali ciasta na kiermasz, wykonali ozdoby z dyni oraz przebierali się za potwory, wiedźmy i inne strachy.
Odbył się też konkurs na najstraszniejsze przebranie...

Wyniki konkursu na najlepsze przebranie halloweenowe:
1 miejsce - Ksawery Misiura 5c
2 miejsce - Daniel Hubarev 5c
3 miejsce - Daria Psonak 4b oraz Jakub Chwedorowicz 5c
Gratulujemy!!!!

halloween3

halloween4

halloween2

Poprawiony: środa, 06 listopada 2019 08:29
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3