Dzień otwarty

9 marca w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla uczniów i Rodziców, którzy w najbliższym roku szkolnym rozpoczną naukę w naszej szkole. W trakcie dni otwartych zaprezentowano szkołę, m.in. pokazano salę gimnastyczną, sale lekcyjne, świetlicę. Przekazano najważniejsze informację dotyczące funkcjonowania szkoły, zapisów do świetlicy, korzystania z biblioteki.

Przyszli kandydaci do klas pierwszych uczestniczyli m.in. w zajęciach o charakterze zadaniowo-edukacyjnym:

• loteria zadaniowa,
  • zabawy z chustą animacyjną,
  • prezentacja wierszy i piosenek przygotowana przez uczniów klasy 1a
  • zabawy plastyczne
  • prezentacja  robotów Photona i udział w zajęciach z wykorzystaniem robotów,
  • zajęcia przy komputerach,
  • zabawy sportowo – taneczne.

Rodzice, Ci zdecydowani i Ci, którzy nie podjęli jeszcze decyzji, przez cały czas trwania dni otwartych mieli możliwość rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na niepokojące ich pytania.

Wszystkim odwiedzającym, dzieciom i ich Rodzinom serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia we wrześniu!