Pokaz eksperymentów przyrodniczych-klasy czwarte

21 uczniów z klas czwartych przedstawiło 12 eksperymentów (w 2 grupach po 6) dla 120 uczniów klas 1-3. Dzisiaj to właśnie najmłodsi decydowali, który eksperyment był najciekawszy…czyli byli jurorami. Każdej grupie towarzyszyła wychowawczyni oraz Pani dyrektor. Dzisiaj każdy uczestnik konkursu otrzymał słodkości i oczywiście ocenę celującą za przygotowanie i przeprowadzenie doświadczeń. Młodsi uczniowie z zaciekawieniem śledzili zmagania uczestników. Każdy eksperyment wzbudzał spore emocje. Po powrocie do sal lekcyjnych, wychowawcy klas 1-3 przeprowadzili głosowanie, podczas którego najmłodsi wybierali najciekawsze doświadczenia.

Wstępne wyniki z klas czwartych wyglądają następująco:

miejsce 1- Magiczne kulki,

miejsce 2 – Wulkany,

miejsce 3 – Magiczna ciecz,

miejsce 4 – Bańka w bańce i magiczny balon.

Ostateczne wyniki konkursu poznamy w środę – 5 kwietnia.

Uczniowie klas młodszych serdecznie dziękują uczestnikom i Pani Barbarze Cichosz za zorganizowanie i przygotowanie pokazu eksperymentów.