Mam talent

13.02.2024 r w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent” klas 1-6 podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje hobby, pasje i uzdolnienia. Konkurs miał na celu odkrywanie i promowania nowych talentów w środowisku szkolnym, propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego oraz budowanie pozytywnego klimatu szkoły. Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności tanecznych, wokalnych, akrobatycznych i gry na instrumencie. W „Szkolnej Galerii” pojawiły się prace młodych plastyków. Konkurs miał na celu odkrywanie i promowania nowych talentów w środowisku szkolnym, propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego oraz budowanie pozytywnego klimatu szkoły. Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności tanecznych, wokalnych, akrobatycznych i gry na instrumencie. W „Szkolnej Galerii” pojawiły się prace młodych plastyków. Tego dnia każdy uczestnik miał swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy wszyscy wykonawcy zaprezentowali się świetnie. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę. Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. W komisja zasiadły: Pani Dyrektor Szkoły Joanna Wróblewska, Pani Dorota Kwaśniewska i Pani Olga Maciejewska. Konkurs organizowały pedagog szkolny Iwona Wachla i Pani Olga Maciejewska, oprawę fotograficzną i muzyczną zapewnił swoim profesjonalizmem Pan Robert Kowalczuk. Z grona uczniów , którzy poprowadzili, czuwali nad sprzętem i muzyką , dodawali otuchy byli: Milena Jankowska, Nadia Przygodzińska, Marcel Kuc, Nadia Szuszkiewicz oraz Julia Borkowska. Nad bezpieczeństwem czuwali i wszelką pomocą służyli uczniowie Szymon Kowalski, Jakub Cetnar i Kamil Cwojdziński, Julia Szlama. Sponsorami nagród była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Lubinie, oraz rodzice Pani Agnieszka Dwornik @bizuteriazeskory, Pan Przemysław Wojciechowicz i Państwo Cwojdzińscy z synem Kamilem.