Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap gminno-powiatowy

Miło nam poinformować, że uczniowie SP 5 zdobyli trzecie miejsce na etapie gminno-powiatowym w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 26 kwietnia 2024r. w Szkole Podstawowej w Krzeczynie Wielkim. W skład drużyny weszli: Szymon Pietrzak i Kacper Kliszcz z klasy 4a oraz Oliwia Kurzawska i Kira Skliar z klasy 5b. Zawodnicy musieli zmierzyć się, w swojej grupie rywalizacyjnej, z trzema konkurencjami: rozwiązywali testy teoretyczne i testy skrzyżowań, wykonywali zadania praktyczne, tj. jazda rowerem po torze sprawnościowym oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dziękujemy za ambitną walkę i reprezentowanie naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!