Sadzenie drzewek

Nie ma nic bardziej przyjemnego niż spędzić czas na świeżym powietrzu w otoczeniu drzew. Słoneczko, lekki wietrzyk, śpiew ptaków oraz zapach ogniska i pieczonych kiełbasek pozostaną na długo we wspomnieniach uczniów klasy 2a i 3a. 20 marca w ramach powitania wiosny uczniowie w/w klas wraz z opiekunami  udali się do Koźlic, żeby posadzić las. Akcja sadzenia drzewek została zorganizowana przez Leśnictwo Koźlice. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej dumnie reprezentowali naszą szkołę. Nie tylko świetnie poradzili sobie z sadzonkami,  ale także uczestniczyli w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, gaszenia lasu, zapoznali się również  z wyposażeniem karetki pogotowia. Wszyscy leśnicy i obecni na miejscu strażacy wyczerpująco odpowiedzieli na każde, nawet najbardziej dociekliwe pytanie uczniów. Jesteśmy dumni, że mieliśmy swój mały udział w sadzeniu lasu. Leśnictwu Koźlice serdecznie dziękujemy za wspaniale spędzony dzień i świetną organizację.