Christmas tea time

Grupa uczniów z naszej szkoły z klasy 5a i 6a odwiedziła Szkołę Podstawową nr 8. Zostaliśmy zaproszeni przez panią Paulinę Horbal-Zdebiak na świąteczne spotkanie. Wypiliśmy razem herbatę i zastanawialiśmy się, skąd wzięła się tradycja ”five o’clock”  w Anglii. Przy smacznych ciasteczkach, które upiekli uczniowie klasy 4a oraz organizatorka spotkania pani Paulina Horbal-Zdebiak opowiadaliśmy o tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem w krajach anglojęzycznych oraz w Polsce, a także złożyliśmy sobie życzenia bożonarodzeniowe w języku angielskim. Celem spotkania była wymiana doświadczeń związanych z uczeniem się oraz nauczaniem języków obcych między uczniami oraz nauczycielkami języka angielskiego.